GÜÇLÜ, GÜVENİLİR ve GÜNCEL

  • Müşteri Hizmetleri

  • 0212 853 05 06

line
line

Referanslar

 

EMKA BANKACILAR TATİL KÖYÜ TATİL SİTESİ 2 SAROS

 

 VİLLALARIMIZ SEVDİKLERİNİZE, DOĞAYA, ŞEHRE, FİYATIYLA, ÖDEME KOLAYLIKLARIYLA SİZE ÇOK, ÇOK YAKIN.
 
SEÇKİN KOMŞULARINIZLA BİRLİKTE SEÇKİN VE YENİ BİR HAYATI YAŞAYIN...
 
VİLLALARIMIZIN KONUMU, KALİTESİ VE SUNDUĞU BENZERSİZ OLANAKLARLA SAROZ'LU VE EMKA'LI OLMANIN KEYFİNİ ÇIKARIN
 
10.10.1999 tarihinde yaptırılan Zemin etüdü'ne ve en son deprem yönetmeliğine uygun projelendirilip, 11.02.2000 tarihinde alınan ruhsat'a göre inşa edilmekte olan tatil sitemiz, Saroz körfezi kıyısında denize sıfır olup, Çanakkale ili, Gelibolu ilçesi, Bolayır beldesi sınırları içindedir.
 
57.500 m2 alan üzerinde kurulu olan tatil sitemizdeki villa sayısı toplam 130 ikiz tripleks villa olup, Birinci etapta 76'sı yapılmaktadır. Birinci etabın bitirilmesine müteakip 54 ikiz tripleks villalık ikinci etap yapılacaktır. Birinci etabın 30 villası bitirilmiş olup haziran 2005'de kullanıma sunulacaktır.
 
Etrafı 1500 m3 taş duvarlarla çevrilen tatil sitemiz, yarı olimpik havuz, kafeterya, 2 adet tenis kortu, voleybol, basketbol ve futbol sahaları, oyun parkı, yürüyüş yolları, deniz manzaralı dinlenme alanları, iskele, market, otopark v.s. olanakları ile tatil köyü özelliğine sahiptir.
 
Şehir gürültüsü, kalabalık, ve stresten uzak, temiz denizi, bol balığı, bol oksijenli rutubetsiz havası, her türlü sosyal faaliyet ve spor olanakları olan tatil sitemiz, İstanbul'dan kara yolu ile 2.5 saatlik mesafededir. Tamamlanmak üzere olan duble yol ile bu süre daha da kısalacaktır.
 
 
 
 
 
 

EMKA KENT BANKACILAR SİTESİ, 312 KONUT, MİMARSİNAN / İSTANBUL BİTİM TARİHİ : 1997

 
 
 Büyükçekmece Mimarsinan Çöplüce yolu Çöplüce mevkii üzerinde bulunan 9 pafta 487 parsel kaydıyla tapuya kayıtlı 21.452 M2 arsa üzerine 11 bloktan oluşan 312 dairelik bir sitedir.
 
 İnşaatlar betonarme karkas şeklinde olup kooperatif usulü ile yapılmıştır firmamız bu binaların müteahhitlik hizmetlerini yapmıştır. Daireler 110 M2 3+1 şeklinde dizayn edilmiş olup bloklar 10 kat üzerinedir.Her katta üç daire bulunmakta olup , çift asansörlü , yangın merdivenli , su deposu ve hidrofor düşünülüp günümüz lüks konutları muhteviyatındadır.
 
 1999 Ağustos depremi binalarımızda da yaşanmasına rağmen deprem sonrası bayındırlık bakanlığı ve Yıldız teknik üniversitesi birimlerince yapılan tetkikler neticesinde hiç bir hasarın olmadığı ve binalarımızın çok sağlam ve güvenle oturulur muhteviyatta olduğuna dair raporlar verilmiştir.
Dairelerimiz tapulu olduğundan kredili satışa uygun olup tüm bankalar tarafından konut kredisi tahsis edilmektedir. 1997
 
 
 

EM-KA BANKACILAR TATİL KÖYÜ TATİL SİTESİ-1, 80 DUBLEKS VİLLA, SAROS KÖRFEZİ. 1996

 
 
 
EM-KA BANKACILAR TATİL KÖYÜ SİTESİ Size özel bir yaşam için tasarlandı , bu sitede yapılanları görmek sizi şaşırtacak, çünkü bu sitede her şey İNCELİKLE DÜŞÜNÜLDÜ sitenin bütün detayları uluslararası standartlarda ve ÖZENLE TASARLANDI şimdi bu villalarda her şey yaşam boyu sürecek bir birliktelik için hazır durumda.
Villalarımız 150 m2 dublex şeklinde olup toplam 65.000 m2 alan üzerine kurulu yüzme havuzlarından , tenis kortlarına , futbol ve basketbol sahalarından , bisiklet ve yürüyüş parkurlarına , özel sahiline kadar her şeyin düşünüldüğü hiç kimsenin şu da olsaydı diyemeyeceği komple bir tesis. Sahip olanların övünç ve gururla anlattıkları bu tatil sitemizde tüm villaların mülkiyet tapuları var olup ödeme kolaylıkları ile sınırlı sayıdaki satışımız devam etmektedir.
Siz yaptığımız bu villalarda kimliğinizi yansıtan bir kaliteyi yaşayacak, kentsel karmaşadan uzak doğayla iç içe bir yaşamın tadına varacaksınız.